Recenze

Napsali o nás...

Jitka L.

Barevnou školičku můžeme určitě doporučit, dcera navštěvuje školku druhým rokem a je moc spokojená. Není zde žádný dril, ale klidný a milý přístup tet k dětem i rodičům. Děti jsou vedeny k lásce k přírodě a samostatnosti.

Martina F.

Jsme se školičkou velice spokojeni, syn je v ní šťastný. Nabízí různorodé aktivity a dětem se učitelky intenzivně věnují. Také poloha vedle Gutovky a dopravního hřiště je skvělá. 👍👍👍

Eva Z.

Tety z Barevné školičky jsou skvělé. Zvláště pak Evička, Helča a Zuzka (paní ředitelka).:) Dcera nastoupila jen na dvě dopoledne v týdnu ve 2,5 letech a občas se můj odchod neobejde bez slziček. Vždycky ji teta vezme do náruče a pochová, takže ten můj odchod lépe snáší. A když pro ni po obědě přijdu celá září a nadšeně vypráví, co vše zažili. :) Chodí hodně na různé krásné výlety, tety posílají fotky do sdílené aplikace, takže máte přehled, co děti dělají.

Hanka V.

Barevnou školičku vřele doporučuji. Vyzdvihla bych individuální a respektující přístup k dětem i k rodičům. Dcera navštěvuje školku druhým rokem a baví mě pozorovat, jak se ve školce rozvíjí.

Snižhana B.

Dcerka navštěvuje školku od roku 2018. Vždy se školkou velká spokojenost. Velké dík patří všem tetám za velkou trpělivost a ochotu se kterou se o děti starají. Barevnou školku mohu jen doporučit.

Sabina K.

Příjemné rodinné prostředí. '' Tety,, které svou práci dělají s nadšením a láskou. Pestrý program, pravidelné výlety do přírody a respektující přístup k dětem.

Hana K.

Barevnou skolicku muzeme jen doporucit! Tety jsou skvele, opravdove profesionalky. K detem vzdy trpelive, laskave, ochotne naslouchat a pristupovat ke kazdemu diteti individualne. Tim se dnes ohani kazda skolka, ale v Barevne skolicce tomu opravdu tak je. Vse se sije na miru dle aktualnich potreb ditete, vzhledem k jeho veku a emocni a jine zralosti. S detma se hodne chodi do prirody, na hristatka, vyhodou je dopravni hriste hned pred skolkou. Take se pravidelne chodi na vystavy, do galerii, muzei. V prubehu roku se deti seznamuji s ruznymi tematy, napr. Vesmir, ptactvo, hmyz. Skolka disponuje sirokou paletou krasnych vzdelavacich pomucek, vcetne nekterych montessori pomucek. Nase rodina si vzdy na skolicce cenila toho, ze jsou deti vedeny k samostatnosti. Uci se pomahat si sami a resit "problemy" svepomoci - sami se oblekaji, jedi priborem, uklizeji po sobe hracky atd. Synovi skolicka velmi prospiva a mam to tam strasne rad!

Zuzana Č.

K dětem přistupují s respektem, láskou a neuvěřitelnou trpělivostí.

Anna D.

Jsme z Ukrajiny. Moje dcera 3 roky neuměla žádná česká slova, ale učitelé jsou natolik empatičtí, že by jí mohli pomoci s adaptací. Děti mají spoustu návštěv různých hřišť, divadel a výstav. Jsem šťastná, že se o mé dítě starají tak hodní a milí lidé, jako Evička, Zuzka a Helča❤️❤️❤️